İletişim

Watt Klima Pano Kliması İletişim

Watt Klima İletişim sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TEL: +90 532 135 92 84

E-Posta: bilgi@wattklima.com.tr

Adres: Vatan Mah. 5.Tepe Sk. No:31A
Pk:16309 Yıldırım/BURSA

Bizi Takip Edin

Watt Klima Pano Kliması

Özellikle iklim değişmesi sebebi ile elektrik ve elektronik cihazların soğutulması her geçen yıl daha fazla önemli hale gelmiştir.

Watt klima pano kliması sistemleri olarak, indoor (iç mekan) pano kliması, outdoor (dış mekan) pano kliması, dc tip pano kliması, kiosk kliması ve işletmenize özel soğutma sistemleri üretmekteyiz. Ayrıca soğutma sektöründe 12 yıl deneyimli personeli ile soğutma sistemi çözümleri sunmaktayız. Pano kliması soğutma kapasitesi 100 watt tan 8000 watta kadar seri ve özel üretim yapmaktayız. Watt klima; elektrik panoları, sürücü panoları ve server odaları için; kolay montaj, kolay bakım ve kolay servis imkanı sağlar.

Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler telekom firmaları, makine imalatçıları, tekstil fabrikaları ve elektrik pano üreticileridir. Watt klima pano klima sistemleri sadece CE sertifikası mevcut olan ürünleri kullanmaktadır. Ayrıca üretim kalitemiz CE sertifikası ile tasdiklenmiştir. Watt klima Türkiye’de ilk DC klimayı üretip müşterilerinin her ihtiyacına karşılık verebileceğini kanıtlamıştır. Ayrıca Watt klima satış sonrası bakım, servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.

Kullandığımız düşük enerji ve geri dönüştürülebilir materyaller sayesinde; karbon ayak izimizi azaltmaktayız ve sürdürülebilirlik temel üretim amacımızdır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Watt Klima Logo