Pano Kliması

PANO KLİMASI WATT KLİMA

Pano kliması Watt Klima tarafından Bursa şehrinde imalatı yapılan endüstrüyel soğutma cihazıdır. Peki, detaylı olarak pano kliması nedir? Pano Klimaları işletmenizde/fabrikanızda bulunan panolara monte edilen iklimlendirme cihazıdır. Pano klimaları sayesinde elektrik ve otomasyon panolarınızın ısınarak arızalanmasını yapmasını önler. Böylece fabrikanızda, işletmenizde yer alan panolarınız ısınarak arızalanmaz, sizi gereksiz duruştan ve tamir masrafından kurtarır.

Watt Klima Pano Kliması Ürünleri

Watt klima pano klima üretimine yeni bir soluk getirmiştir. Başta iç mekan indoor, dış mekan outdoor, tavan tipi, chiller beslemeli olmak üzere onlarca çeşit pano klima üretimi ile hizmet vermektedir. Bunların dışında 12 volt dc, hava perdesi, ısı yönlendirme ünitesi imalatı yapmaktadır. Sitemizde yer alan pano klima çeşitleri dışında talebinize göre özel klima üretilebilmektedir. İster iç ortamda, ister dış ortamda mevsimsel sıcaklık artışları, işletme içindeki yoğun sıcaklık, panonuz içerisinde bulunan cihazların çalışmasından oluşan ısınma pano klimaları ile sabit kalır.

Watt Klima Pano Kliması

Herşeyden önce işletmenizde bulunan elektrik panoları çalıştıkça ısı üretirler. Bu ısı özellikle yaz aylarında daha da artar. Pano içindeki bileşenlerin zarar görmemesi için kendini korumaya alır ve ısı kabul edilebilir seviyeye gelene kadar çalışamaz. Ama korumaya almadığı durumlarda yangın riski oluşur. Elektrik panolarınız kliması bu süreç öncesinde devreye girerek elektrik panolarınızın ısınmasını önler. Pano içi ısıyı tolerans aralığında tutar. Bu sayede elektrik panolarınız kendini kapatmaz, işletmenizde beklenmedik duruşlar meydana gelmez. Elektrik pano klimaları ile işletmenizde üretiminiz aksamaz. Sonuç olarak gereksiz duruş, arıza ve bakım olmaz.

Pano Kliması Servisi

Watt klima pano klima servis hizmeti ile bakım ve arıza durumda gece gündüz demeden hizmet vermektedir. Pano kliması servisi sayfamızda detaylı bilgi alabilirsin. Ayrıca gibi iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak pano klima servisi taleplerinizi iletebilirsiniz. Pano klima servis hizmetimiz sadece kendi ürettiğimiz Watt Klima marka pano klimaları ile sınırlı değildir. Ayrıca tüm marka ve model pano klima bakımı ve onarımı firmamız servis ekibi tarafından yapılabilmektedir.

Pano Kliması Yedek Parça

Watt Klima pano klima yedek parça konusunda başta kendi ürettiği klimalar olmak üzere tüm marka ve model klimaların yedek parçalarını bulundurmaktadır.