Bursa Pano Kliması

Bursa pano kliması firması olan Watt Klima Pano Kliması olarak her geçen gün ürün yelpazemizi genişleterek sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.  Gelişen teknoloji ile birlikte artık klasik üretim tarzı yerine teknolojik üretim modeli gelmiştir. Buna bağlı olarak firmamız pano kliması üretimi konusunda gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başarmıştır.

Bir iklimlendirme aracı olan pano klimaları sayesinde elektrik ve otomasyon panolarınızın ısınma problemini çözüyoruz. Bu sayede pano bileşenleri ısınma kaynaklı olarak kendisini korumaya almamakta, gereksiz duruşların önüne geçilmektedir.

Bursa Pano Kliması
Bursa Pano Kliması

Patentli nem (damlacık) tutma sistemimiz sayesinde diğer üreticilerin aksine pano içerisinde nem oluşmaz. Bu sayede birlikte panonuzun ömrü uzar, bakım maliyetleriniz düşer. Arızaya bağlı plansız duruşlarınızın önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca klasik soğutma fanların aksine, ortam havasını kullanmayan klimalarımız, panolarınızın içerinde toz ve kir biriktirmez. Bu da elektrik ve otomasyon panolarınız ömrüne ömür katar.

CE belgeli olarak üretimini yapmış olduğumuz pano klimalarında tamamı CE ve TSE belgeli bileşenler kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak kalitemize o kadar güveniyoruz ki, 2 yıl ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz.

Bursa Pano Kliması Servisi

Üretimini Bursa Yıldırım’da yapmış olduğumuz pano klimalarını Türkiye’nin her yerine gün göndermekteyiz. Ayrıca 7 gün 24 saat servis hizmeti ile bakım, onarım konusunda tecrübeli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Üretmiş olduğumuz pano klimalarına 2 yıl yedek parça, bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Tüm marka ve model pano klimalarına servis hizmeti sunmaktayız.

Üretimini yaptığımız iç mekan pano klimaları ile tesis içerisinde bulunan elektrik panolarınızı istediğiniz sıcaklık aralığında tutuyoruz.

Dış mekan pano klimaları ile de tesis dışında, özellikle tozdan ve atmosfer şartlarından etkilenen panolarınızı koruyoruz.

Panonun bulunduğu konuma ve yer durumuna göre tavan tipi pano kliması ile alandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

220 volt – 380 volt gibi seçeneklerin olmadığı, 12 V DC panolarınız içinde çözüm bizde. Farklı kapasitelerde 12V Dc Pano Kliması modellerimiz bulunmaktadır.

Standart üretimini yaptığımız modelleri haricinde özel üretim pano kliması çeşitlerimiz ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Bursa Pano Kliması denince akla ilk gelen firmalardan olan Watt Klima Pano Kliması, size bir telefon kadar yakın. Bizlere iletişim sayfamızı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir