Pano Kliması Çeşitleri

Pano Kliması Çeşitleri

Watt klima pano kliması çeşitleri: İç mekan (indoor) pano kliması üretimi, dış mekan (outdoor) pano kliması üretimi, tavan tipi pano kliması üretimi, 12V DC pano kliması üretimi, chiller beslemeli pano kliması üretimi, hava perdesi, ısı yönlendirme ünitesi gibi bir çok farklı ürün yelpazesi ile sektörün öncü pano kliması üretici durumundayız.

İç Mekan (indoor) Pano Kliması

Pano kliması çeşitleri olarak en başta indoor (iç mekan) pano klimaları gelmektedir. Üretimini yaptığımız indoor (iç mekan) pano klimaları ile işletmeniz içerisinde bulunan panolarınızın ısınmasını önlüyoruz. Panolarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Bunun yanında iç mekan pano klimaları ile işletme duruşlarını önleyerek kesintisiz üretim yapmanıza olanak sağlar. Tamamı A kalite CE ve İSO belgelerine sahip iç mekan pano klimalarımızın WTİ 500, WTİ 1000, WTİ 2000, WTİ 3000, WTİ 4000 gibi farklı modelleri olsa da işletmenizde bulunan iç mekan panolarınız için özel pano kliması çözümleri de üretebilmektedir. İç mekan pano kliması satışı sonrasında servis hizmeti uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

outdoor (dış mekan) pano klimaları

Pano Kliması Çeşitleri
Pano Kliması Çeşitleri

Tamamı deneyimli kadromuz tarafından 1. Sınıf işçilikle üretilen outdoor (dış mekan) pano kliması ile işletmeniz dışında, açık alanda bulunan panolarınızın ısınmasını önlüyoruz. Panolarınızın zun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Bunun yanında outdoor (dış mekan) pano klimaları, işletme duruşlarını önleyerek kesintisiz üretim yapmanıza olanak sağlar. Tamamı A kalite CE ve İSO belgelerine sahip dış mekan pano klimalarımızın WTO 500, WTO 1000, WTO 2000, WTO 3000, WTO 4000 gibi farklı modelleri olsa da işletmenizde bulunan dış mekan panolarınız için özel pano kliması çözümleri de üretmekteyiz. Dış mekan pano kliması satışı sonrasında servis hizmeti uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

Chiller Beslemeli Pano Kliması

İşletmenizde chiller kullanıyorsanız ve panolarınızda ısınma sorununuz varsa Chiller beslemeli pano kliması modellerimiz tam size göre. Chiller beslemeli pano klimaları ile işletmeniz bulunan panolarınızın ısınmasını önleyerek uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Bunun yanında chiller beslemeli pano klimaları, işletme duruşlarını önleyerek kesintisiz üretim yapmanıza olanak sağlar. Tamamı A kalite CE ve İSO belgelerine sahip chiller beslemeli pano klimalarımızın WTHE 1000, WTHE 2000, WTHE 3000, WTHE 4000, WTHE 6000, WTHE 8000 gibi farklı modelleri olsa da işletmenizde bulunan panolarınız için özel pano kliması çözümleri de üretebilmekteyiz. Chiller pano kliması satışı sonrasında servis hizmeti uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

Tavan Tipi Pano Kliması

WTR 2000 model tavan tipi pano klimalarımız panolarınızın bulunduğu konuma göre iç mekan pano kliması ve ya dış mekan pano kliması ihtiyacınıza bakılmaksızın tüm panolara uygulanabilen, özel olarak tasarımı firmamız tarafından yapılan pano kliması modelidir. Tavan Tipi pano klimaları ile işletmeniz bulunan panolarınızın ısınmasını önleyerek uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Bunun yanında tavan tipi pano kliması, işletme duruşlarını önleyerek kesintisiz üretim yapmanıza olanak sağlar. Tamamı A kalite CE ve İSO belgelerine sahiptir. Tavan tipi pano kliması satışı sonrasında servis hizmeti uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

12 V DC pano kliması

WTD 500 12 V DC klima ile 12V CD beslemesi olan panolarınızın, ısınmasını önleyerek işletme duruşlarının önüne geçiyoruz. Bunun yanı sıra 12 V DC panolarınızın işletme ömrünü uzatıyoruz.  12V DC pano klimalarımızın tamamı A kalite CE ve İSO belgelerine sahiptir. WTD 500 12 V DC pano kliması satışı sonrasında servis hizmeti uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

Hava Perdesi ve Isı Yönlendirme

Hava perdesi ve ısı yönlendirme ünitesi ve diğer ürüler ile panolarınızda havaya yön veriyoruz. Dış ortamdan panonuza gelebilecek sıcaklığı gerek engelliyoruz. Dış Ortamdan gelen sıcaklığın yönünü değiştirerek elektrik ve otomasyon panolarınızın ömrünü uzatıyor, işletme maliyetlerini düşürüyoruz. Ayrıca tamir ve bakım sürelerini minimuma indirerek plansız duruşları engelliyoruz. Hava perdeleri ve ısı yönlendirme üniteleri 1. sınıf işçilik, A kalite malzeme CE ve ISO belgelerine sahiptir. Hava perdeleri ve ısı yönlendirme üniteleri 2 yıl garantilidir. Servis hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Pano Kliması Montajı – Pano Kliması Servisi

Watt Klima pano klimaları olarak ürettiğimiz tüm ürünlere montaj hizmeti vermekteyiz. Ayrıca CE belgeli pano klimalarımız 2 yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır. İster watt klima ister başka marka olsun, tüm Türkiye’de 7/24 servis hizmeti sunmaktayız.