Pano Kliması Fiyatları

Pano Kliması Fiyatları

Pano kliması fiyatları ürüne göre değişiklik göstermektedir. Klima fiyatlarında, panonun bulunduğu ortamdan, işletmedeki konumuna kadar birçok etken vardır. Bununla beraber pano klimasının soğutma kapasitesi en önemli faktörlerin başında gelmektedir.

Pano klimalarının bulunduğu ortama göre öncelikle iç mekân ve dış mekân olmak üzere iki gruba ayrılır. İç mekân pano klimaları işletme içerisinde yer alan panolar için tasarlanmıştır. Dış mekân pano klimaları ise işletme dışında yer alan elektrik panoları için idealdir.

Panonun işletme içerisindeki konumu önemlidir. Ve bu konuma uygun pano kliması seçimi yapmak gerekir. Örneğin üst tarafında yeterince boşluk olan bir pano için tavan tipi pano kliması seçilmelidir.

Pano Kliması Fiyatları

Pano klimaları fiyatlandırılırken bir başka önemli husus klimanın soğutma kapasitesidir. Pano kliması seçimi öncesinde doğru bir kapasite hesabı yapmak gerekir. İhtiyaç duyulandan büyük bir model seçmek enerji tüketimi arttıracaktır. Buna bağlı olarak pano klimasının verimi düşecektir.Pano kliması seçiminde etkili olan bir başka faktör de dış ortam sıcaklığıdır. Örnek vermek gerekirse dış ortam sıcaklığının çok yüksek olduğu bir ortamda güçlü bir kompresör iş görür.

Panonun beslemesi ayrı bir başlık açmak gerekir. Örneğin işletmenizde yer alan 12 v dc bir pano için bu voltaj değerine uygun pano kliması seçebilirsiniz.

Pano Klima Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Pano kliması fiyatlandırılması yapılırken en büyük faktör klima bileşenleridir. Başlıca bileşenler kompresör ve eşanjördür. Pano klima kompresörü uzun ömürlü, bakımı kolay ve dayanıklı olmalıdır. Eşanjör konusunda da kompresörde aranan özellikler göz önüne alınmalıdır.

Watt Klima Pano Kliması

Watt klima olarak üretmiş olduğumuz tüm ürünlerde A kalite malzeme ve 1. sınıf işçilik sunmaktayız. Bununla beraber malzeme tedarikinden montaja, sevkiyattan uygulamaya kadar tüm süreçleri kendi kadromuzla yapıyoruz. Sonuç olarak kaliteyi en uygun fiyata sizlere ulaştırıyoruz.

Sonuç olarak pano klima fiyatları üründe kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Pano kliması fiyatları ve pano kliması seçimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.