Pano Kliması Gaziantep 

Pano Kliması Gaziantep 

Pano Kliması Gaziantep şehrinde en çok ihtiyaç duyulan endüstriyel soğutma cihazlarının başında gelmektedir. Özellikle yaz aylarında dış ortam sıcaklıklarının artmasıyla panolar yüksek sıcaklığa çıkabilmektedir. Buna bağlı olarak arızalar, istenmeyen duruşlar meydana gelmektedir. Pano klimaları sayesinde dış ortam sıcaklıkları artsa bile panoların iç sıcaklıkları sabit kalır. Böylece istenmeyen duruşlar olmaz, arızalar meydana gelmez. Ayrıca pano kliması dış ortamdan doğrudan hava emişi yapmadığı için pano içerisine toz, yağ, kir girmez. Bu sayede elektrik ve otomasyon panolarınızın ömrü daha uzun olur.

Pano Kliması Servisi

Pano Kliması Gaziantep
Pano Kliması Gaziantep

Gaziantep pano kliması servisi olarak 7 gün 24 saat bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Pano klimaları her ne kadar çok uzun süre çalışmak için imal edilen cihazlar olsa da bakıma ihtiyaçları vardır. Pano klimalarınıza yılda 1 kez bakım yaptırmanız gereklidir. Bakımlar klimanın uzun ömürlü olması açısından önem arz eder. Ayrıca zamanla oluşabilecek arızaların erken teşhisi açısından önemlidir. Yapılacak bakımla pano klimalarınız kompresör havası başta olmak üzere yirminin üzerinde farklı noktası kontrol edilmektedir. Bu sayede oluşabilecek muhtemel arızalar tespit edilerek erken müdahale edilir. Böylelikle pano klimasının ömrüne ömür katmış olursunuz.

Bakımlar için genellikle kış ayları tercih edilmedir. Kışın dış ortam sıcaklılarının düşük olması sebebi ile pano klimasına daha az ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayede bakım süresince pano klimasının çalışmaması işletmede üretim aksamasına ve plansız duruşa neden olmaz.

Pano klima kompresörü

Tüm soğutma cihazlarının olduğu gibi pano klimalarının da kompresör en önemli parçalardan birisidir. Üretimini yaptığımız pano klimalarında A sınıfı kompresör kullanmaktayız. Ayrıca kompresörlerimiz A+ elektrik tüketimi yaparak karbon ayak izimizi azaltmaktadır. Bununla beraber tüm pano klimalarımız 2 yıl ücretsiz bakım ve 2 yıl garantimiz altındadır.

Watt Klima Pano Kliması olarak başta Gaziantep şehri olmak üzere tüm çevre il ve ilçelerde pano kliması satışı yapmaktayız. Ayrıca aynı bölgede servis, tamir ve bakım hizmetimizde bulunmaktadır. Pano klimaları ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir